تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 193 متری / گروه املاک کاوه میرزابیگی

پنت هاوس 193 متری / گروه املاک کاوه میرزابیگی

1 هفته پیش در ایلام

متراژ
193
ساخت
1403
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,766,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام؛

" گروه مشاورین املاک کاوه میرزابیگی"

✴️ فروش پنت هاوس 193 متری(170 متر بنا+70 متر حیاط) در لوکیشن دلباز پیام نور،بلوار دانشجو

✅ متراژ 193
✅ واحد خشک
✅️ سال ساخت 1403
✅ طبقه پنجم
✅️ جنوبی
✅ 6 طبقه دو واحدی
✅️ 2 خواب و مستر
✅️ آشپزخانه کثیف
✅️ سقف کناف و ابزار شده
✅️ آسانسور 8 نفره بهترین کیفیت با درب مجزا
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅ نورگیری عالی و ویو ابدی بی نظیر
✅ 2 تراس دلباز
✅ سازنده معتبر و خوش سابقه
✅ بهترین متریال و مصالح در ساخت
✅ نقشه مهندسی و چیدمان بی نظیر

✴️ جهت بازدید، مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطفا تماس بگیرید:

مشاور شما در حوزه املاک:

" محمد جواد جلیلیان "