پنت هاوس 200متری خاص با 4پارکینگ- دید 360- اکازیون
1 هفته پیش در زعفرانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
150,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
750,000,000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
✅️اکازیون واقعی
✅️فایل شخصی
✅️شاهراه اکسیژن
✅️سازه اصیل و بدون مشابه
✅️سند سبز تک برگ آماده انتقال
✅️تنها پنت هاوس 200 متری تک واحدی
✅️طبقه آخر
✅️پلان فوق العاده جذاب و خوش چیدمان
✅️قابل مقایسه با متراژهای بزرگتر
✅️استفاده حداکثری از تمام فضاها
✅️سالن وسیع و دلباز با پنجره های تمام قدی سرتاسری
⭐️دید 360 درجه⭐️
⭐️یک منظره ی آکواریوم تماشایی واقعی در مقابل دیدگان شماست⭐️
✅️تراس با قابلیت چیدمان کامل بدون مشرف
✅️3 خواب کاربردی با ابعاد بزرگ رویال مستر
✅️اپلاینس آشپزخانه فرنیش کامل Miele
✅️ارتفاع سقف جذاب خیره کننده 3/5 متر واقعی
✅️بهره گیری از بالاترین سطح کیفیت در متریال
✅️4 پارکینگ سندی
✅️لابی مبله و شیک
✅️لابی من 24 ساعت
✅️استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی و Gym
❌️فروشنده ی واقعی❌️
❌️اکازیون بی رقیب❌️
❌️جذاب ترین گزینه ی سرمایه گذاری❌️
مشاور شما: اخلاقی
⭐️املاک امیران زعفرانیه⭐️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.