تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس / 500 متر / تک واحدی / فاز صفر

پنت هاوس / 500 متر / تک واحدی / فاز صفر

2 هفته پیش در فاز صفر

متراژ
500
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏24,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,600,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
فروش پنت هاوس لوکس، 500 متر، تک واحدی با دو حیاط اختصاصی بدون مشرف

190 متر زیربنا، طراحی شده برای سخت پسندها؛
سه خواب مستر واقعی با پلان کاربردی و نورگیری عالی.

- تک واحدی؛ طبقه کاملاً مستقل، بدون مزاحمت
- دو حیاط اختصاصی کم نظیر
- حیاط اصلی به متراژ حدود 240 متر
- حیاط دوم در پشت واحد به متراژ حدود 70 متر
- هر دو حیاط کاملاً. بدون مشرف. و مناسب دورهمی، فضای سبز و آلاچیق
- کف واحد اسلب لوکس، یک دست و چشم نواز
- ارتفاع سقف حدود 3/5 متر؛ فضا بسیار دلباز و لاکچری
- پنجره های تمام قدی با نورگیری فوق العاده
- آسانسور اختصاصی که تا جلوی درب واحد می آید
- **دو پارکینگ** راحت و قابل دسترس
- استفاده از متریال لوکس و درجه یک در کل واحد

این پنت هاوس ترکیبی از حریم خصوصی، لاکچری بودن و فضای باز واقعی است؛ مناسب خانواده هایی که به کیفیت زندگی و جزئیات اهمیت می دهند.

برای اطلاعات بیشتر و بازدید حضوری تماس بگیرید