تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 600متر 200متر تراس(20%آفر)

پنت هاوس 600متر 200متر تراس(20%آفر)

1 روز پیش در کامرانیه

متراژ
600
ساخت
1403
اتاق
+4
قیمت کل
‏290,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏483,333,000 تومان
طبقه
13
تعداد کل طبقات
13
آفر ویژه تک مالک فقط در تماس
✨️خاص ترین پنت هاوس ♟️در بهترین لوکیشن✨️ کامرانیه شمالی
✅️600متر 4 خواب مستر به همرا یک سوئیت مجزا
✅️200 متر تراسگاردن مبله ویو ابدی باغ
✅️متریال کاملا وارداتی
✅️آشپزخانه فرنیش کامل گگنو

⚜️مشاعات هتلینگ
✳️ورودی لابی بسیار مجلل
✳️استخر سونا جکوزی و سالن اسپا
✳️سالن جیم / سالن اجتماعات / سینما
✳️کارواش / سالن بیلیارد
✳️روف گاردن دیدنی و تجهیز شده آلاچیق و آبنما

7 پارکینگ سندی

فایل کاملا شخصی مشاور شما رضایی