تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 717 متری طبقه 23 پلاک اول دریا

پنت هاوس 717 متری طبقه 23 پلاک اول دریا

3 روز پیش در سرخرود

متراژ
717
ساخت
1399
اتاق
4
قیمت کل
‏350,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏488,145,000 تومان
طبقه
23
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
23
کد آگهی :410
در طبقه 22 و 23
پلاک اول دریا با ویوی 260 درجه توامان بیکران دریا و ساحل و غرب و شالیزار و جنگل در جنوب،
چهار خوابه همگی مستر و دارای سیستم کامل جکوزی و کابین دوش و روشویی ها با چوبهای اشباع شده آفریقایی و سیستم شیرالات Kwc,
فضای در طبقه اول و دوم و بیلیارد فول فرنیش ،
دارای دو اشپزخانه و سه ،
چهار ست کامل نشیمن فول کامل ،
پله ها دوبلکس تمام چوب طبیعی راش روس،
سیستم گرمایش سرمایش تهویه مطبوع نسل جدید وی ار اف میتسوبیشی ،
پنجره ها تمامی آلومینیوم نسل جدید ترمال برک اکپای ترک بعلاوه یراق آلات روتو المان ،
سیستم کابینتها کلیاف cleaf ایتالیا با یراق بلوم اتریش اوریجینال و صفحات کوارتز و مبلمان کامل ساید ظرفشویی و لباسشویی فر و مایکروفر ،
سیستم پرده ها صوتی و کلیدهای تاچ تحت اپلیکیشن برند h d l کانادا،
تمامی فرشها دست بافت مدرن تبریز و کرمان،
مبلمان تراس ها و حیاط فول کامل با برند الاچیق ،
تجهیزات حیاط سیستم باربیکیو یکپارچه بار سینک و کبابپز پیتزا پز گریل و یخچال توکار بعلاوه جکوزی شش نفره رو به دریا،
مبلمان پوشش گیاهی طبیعی داخل پنت و تراس ها .
سه عدد پارکینگ

املاکـ غفوری