تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس116متری/فروش شرایطی تحویل قطعی یکساله

پنت هاوس116متری/فروش شرایطی تحویل قطعی یکساله

2 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
116
ساخت
1404
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏206,896,000 تومان
طبقه
16
تعداد کل طبقات
18
♦️116متر2خواب
♦️شمالی ویو ابدی کوه
♦️بهترین تیپ برج
♦️تحویل قطعی یکساله
♦️شرکت نیکان سازه
♦️لوکیشن بی نظیر قلب شهرک دریاچه

♦️بورس فروش وتهاتر 500متری 300متری 200متری
♦️شهرک گلستان هوانیروز کوهک دریاچه
♦️کلید نخورده کلنگی
♦️برجهای برند منطقه
♦️زمین بزرگ با جواز و خام
♦️پیج اینیستا amlak_chitgar84
✔️حسین زاده