تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس180متر/ویوابدی ازدوطرف/120مترحیاط/3پارکینگ

پنت هاوس180متر/ویوابدی ازدوطرف/120مترحیاط/3پارکینگ

5 ساعت پیش در گلستان

متراژ
180
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
7
-دپارتمان بزرگ نور

--مدیرفروش پروژه های لوکس اپارتمانی ،پنت هاوس،زمین،ویلایی سرکارخانم بالدی هستم
تحویل تا پنج ماه دیگر
پرداخت 80درصدازثمن معامله
ده درصد کلید وتحویل

تجربه ای متفاوت از زندگی در اوج!

این پنت هاوس 180متری، تنها یک واحد مسکونی نیست؛ بلکه نمادی از تجمل و آرامش است. اگر به دنبال فضایی هستید که در آن شکوه و مدرنیته با هم ملاقات می کنند، این خانه متعلق به شماست.

✨ 3خواب بزرگ
✨ **ویو و نورگیری:** پنجره های قدی از سقف تا کف با دید پانوراما و بی نظیر به شهر/رودخانه

✨ دارای 120مترحیاط و اختصاصی (Roof Garden) ایده آل برای مهمانی های شبانه و استراحت در فضای باز.

✨ **امکانات رفاهی:** سیستم هوشمند ساختمان (Smart Home)،، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی پیشرفته.

✨ **امنیت:** نگهبانی 24 ساعته و سیستم های حفاظتی پیشرفته.
همراه با3پارکینگ
کلوزت روم
لاندری
جاروبرقی مرکزی
**برای بازدید اختصاصی و دریافت اطلاعات بیشتر، همین حالا تماس بگیرید

قیمت و شرایط پرداخت طبق توافق.
بامدیریت اقایان سیدنورواقای باوی
اسفندبین اردیبهشت وخرداد