ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پنت هاوس200 متری فول امکانات بسیار خوش ساخت
پنت هاوس200 متری فول امکانات بسیار خوش ساخت
2 روز پیش در یخسازی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
36,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️منتظری هستم مشاور تخصصی املاک برند منطقه⚜️
⚜️⚜️جشنواره ای از برترین سازنده های روز استان گیلان⚜️⚜️
☑️نوساز پلان بی نظیر
☑️طبقه5
☑️پنت هاوس
☑️200متری
☑️3خواب
☑️5طبقه9واحد
☑️محلی دنج و آرام
☑️قیمت 7میلیارد و200میلیون
☑️انشعابات نصب
ملک مورد نظر دارای بنچاق و نسق معتبر میباشد
آدرس ملک: مابین جهاد و یخسازی جنب مبل گلچین
املاک احرار با بیش از 10 سال سابقه کار سریعترین وقانونی ترین راه جهت خرید و فروش و اجاره و مشارکت در ساخت را برای شما مشتریان عزیز فراهم میکند
️آدرس املاک: بلوار شهدای گمنام کوچه استقلال جنب نمایشگاه اتومبیل هادی️
عضو رسمی اتحادیه مشاورین املاک رشت
***********
***********
************☎️☎️
☀️افتخار ما،اعتماد و رضایت شماست☀️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت