تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هوس / 190 متری / بلوار پیامبراعظم

پنت هوس / 190 متری / بلوار پیامبراعظم

1 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
190
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,263,000 تومان
طبقه
6
⚜ املاک عمارت الماس ⚜

فرصت ویژه پیش خرید پنت هوس 190 متری، خوش نقشه و سوپرلوکس

✅ متراژ: 190 متر
✅ مناسب سرمایه گذاری و سکونت

✨ اگر به دنبال خانه ای مدرن، خوش چیدمان و آینده دار هستید، این واحد مناسب شماست.

اطلاعات کامل فقط به صورت تلفنی ارائه می شود