تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هوس 220 متر + 90 متر حیاط

پنت هوس 220 متر + 90 متر حیاط

2 روز پیش در بندرعباس

متراژ
220
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏18,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌️مشاور املاک آناهید ویلا
❌️الهیه جنوبی
❌️نوساز نزدیک به تحویل
❌️پلاک یک
✅️220 متر
✅️3خواب
✅️طبقه 7
✅️7 طبقه
✅️21 واحد
✅️پارکینگ اختصاصی
✅️دو لاین آسانسور
✅️نما و مشاعات سنگ
✅️70 درصد نقد
✅️الباقی تا زمان تحویل
✅️مبلغ 500 م جهت تحویل و سند کسر میگردد
❌️آدرس دفتر: الهیه جنوبی_ پشت ورزشگاه خلیج فارس_ سلام 5 _ مشاور املاک آناهید ویلا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور املاک آناهید ویلا مشاور تخصصی در منطقه