تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هوس برای افراد خاص

پنت هوس برای افراد خاص

3 روز پیش در گلشهر

متراژ
223
ساخت
1399
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,201,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨✨درود خداوند بر تک تک شما عزیزان✨✨

✍️مشاور خانه امن شما ارادتمند اسدزاده هستم

✅بهترین پنت هوس منطقه گلشهر✅
✅بینظیر و هنرمندانه ساخته شده✅

✅223 متر + 50 متر روف گاردن✅
✅طبقه ششم کل شهر در دید زیبای شما✅

✅جکوزی✅
✅2 خواب✅
✅پارکینگ✅
✅انباری✅

✅6 سال ساخت✅

✅کولر گازی✅
✅آسانسور✅
✅پکیج✅

✅کف کامل پارکت درجه 1✅

⬅️دسترسی عالی به مراکز خرید و تفریحی⬅️

✨ارادتمند شما اسدزاده✨✍️