تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنج تا واحد 110 متری خیابان دوم نیروهوایی

پنج تا واحد 110 متری خیابان دوم نیروهوایی

3 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
‏250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,272,727,000 تومان
طبقه
5
چهار واحد 80متری فروش یکجا

تک واحدی

چهار ساله

فروش یکجا

املاک یاس خیابان چهارم نیروهوایی پلاک 29