تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهپنجاه و چهار متری، تجاری، ملکیت

پنجاه و چهار متری، تجاری، ملکیت

2 هفته پیش در سرسبز

متراژ
54
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏77,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,425,925,000 تومان
✔️ 54 متر تجاری

-----------------
مشاوره تخصصی ملک های کلنگی، اداری، تجاری و قراردادهای مشارکت در ساخت
[علی هوشمند]
======================================
گروه مشاورین املاک بزرگ نگین