ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
پهنه b بتاجا برج های NوD
1 هفته پیش در سرو آزاد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
88,000,000 تومان
طبقه
10
وضعیت واحد
بازسازی نشده
125 متر
سه خواب مستر
در شهرک مدرن چیتگر
غرب دریاچه چیتگر و چسبیده به ایران مال
پهنه بی B
در برج های مجلل و مدرن N و D
واحد آپارتمان 125 متری 3 خواب
✅️ نقل و انتقال و مدارک به نام در تعاونی مسکن
✅️ ثبت در دفتر اسناد رسمی
✅️قیمت قطعی بدون حتی یک ریال افزایش
✅️ کارگزار رسمی پروژه های در شهرک چیتگر
سهام و امتیاز 5 تا 50 متری پروژه
واحد 100 تا 185 متری بلوک های H در پهنه F
واحد 125 تا 185 متری بلوک های N و D در پهنه B
آبشار تهران
✅سالن کنفرانس تا 300 نفر
✅لابی بسیار شیک
✅ 6 لاین آسانسور
✅آسانسور باربری
✅سالن ورزش مدرن⛹️♂️⛹️♀️
کتابخانه
سیستم اعلام و اطفا حریق⛑
پد هلیکوپتر
مشاور و همراه شما
"خانم راد"
از تماس اول تا امضا آخر با افتخار در کنار شما هستیم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
بام ۲۲ کارگزار پروژه
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت