تائید
فروش مسکونیآپارتمانپهنه طبیعت D ردیفA2طبقه 5سه خواب

پهنه طبیعت D ردیفA2طبقه 5سه خواب

1 هفته پیش در سرو آزاد

متراژ
147
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,700,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پهنه طبیعتD
147متر سه خواب
طبقه 5
جنوبی افتابگیر
در مجاورت باغ ملی گیاهشناسی
خوش نقشه
فروشنده واقعی
مدارک موجود

کارشناس فروش :سعیدسلطانی
املاک طهران22 با کادری مجرب بصورت تخصصی در
شهرک مسکونی چیتگر پهنه A,B,C,D,F در خدمت مشتریان محترم می باشد.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

گروه مشاورین املاک طهران ۲۲