تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک،310متر4خواب کمالی،فول

پونک،310متر4خواب کمالی،فول

3 ساعت پیش در پونک

متراژ
310
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏152,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏491,935,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
●●سوپر لاکچری ترین واحد خاص ترین در کل منطقه●●
☆4 پارکینگ سندی
☆انباری بزرگ مناسب برای سوئیت
☆اسانسور ساسی ایتالیا با کابین گلد تونلی
☆دارای 4 خواب که 2 خواب ان king master
☆روف گاردن شیک و فوق العاده شیک
☆لابی شیک و مبله
☆لوکیشن اعیانی نشین با دسترسی بسیار خوب
☆تکواحد
●●سازنده ای برند و فوق العاده خوش نام●●
●●کارشناس و مشاور شما ورمزیار