تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهپونک 81 متر مغازه با بر 11 در بهترین لوکیشن

پونک 81 متر مغازه با بر 11 در بهترین لوکیشن

3 روز پیش در پونک

متراژ
81
ساخت
1392
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏68,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏850,617,000 تومان
●●●● یک مغازه فعال برای هرگونه شغل ●●●●

☆☆☆☆☆☆☆☆ پونک ☆☆☆☆☆☆☆☆

81 متر مغازه در بهترین لوکیشن ✅️✅️✅️

سند ملکیت ✅️
بر 11 متر دو نبش ✅️
ارتفاع سقف 4 متر ✅️
دارای 25 متر بالکن ✅️
دارای سرویس بهداشتی ✅️
بالکن روی متراژ حساب نشده ✅️
تهاتر با واحد کوچیک هم دارد ✅️

●●● جهت توضیحات بیشتر فقط تماس لطفا ●●●

●●●● مشاور قدیمی و باتجربه منطقه پارسا ●●●●