تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک اشرفی اصفهانی 75 متر بدون مشابه جهت خرید

پونک اشرفی اصفهانی 75 متر بدون مشابه جهت خرید

2 هفته پیش در پونک

متراژ
75
ساخت
1385
قیمت کل
‏14,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,533,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
پونک // اشرفی اصفهانی

75 متر // 2 خواب // فول امکانات

لطفا جهت هماهنگی بازدید تماس بگیرید

مشاور همیشه همراه شما
پارسا
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️