تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک اعلایی دوم 80 متری 2 خوابه

پونک اعلایی دوم 80 متری 2 خوابه

3 روز پیش در سردار جنگل

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
‏25,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏316,875,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با سلام و احترام

اعلایی دوم لوکیشن دنج و عالی
80 متری 2 خوابه فول امکانات
فول بازسازی کابینت هایگلس گاز رومیزی
متریال شیک و لاکچری پاسیو اختصاصی
پاسیو دیزاین شده سالن خوش چیدمان
اتاق خواب های بزرگ کمد دیواری های جادار
سند تک برگ قابلیت رهن تا 2500
قایل پسند مشکل پسندان
مشاور شما
خانم مظاهری☎️☎️