تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک طبقه دوم، تک واحدی غرق نور

پونک طبقه دوم، تک واحدی غرق نور

1 ساعت پیش در قزوین

متراژ
67
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,940,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
پونک طبقه دوم تک واحدی 67متری
دو خواب
همه جای واحد نور گیر دارد
لاندری (مخصوص ماشین های لباس شویی و ظرف شویی و فروشگاه)
بازسازی کامل
کابینت هایگلاس agt،کفپوش ،ایفون تصویری ،حمام دستشویی سرامیک شده ، گاز رومیزی ، هود مخفی، سینک پیانویی
بالکن
کناف کاری شده و رنگ آمیزی تازه