تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک(عدل)/52مترتک خواب

پونک(عدل)/52مترتک خواب

2 روز پیش در پونک

متراژ
52
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏336,538,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت شما دوستان و عزیزان گرامی

تاپ لوکیشن پونک
بدون مشابه در منطقه

52 متر تک خواب
پارکینگ انباری
دو لاین آسانسور
لابی مبله/سرایدار مقیم
طبقه ی دوم
نور و نقشه عالی
ساختمان 7 ساله/نما ترکیبی
آماده تخلیه/سند تک برگ
مالک فروشنده واقعی

تماس بگیرید
مشاور امور ملکی شما در منطقه
محمد نفر