ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پیش فروش/150متر3خواب/طبقه اول/وام دار
پیش فروش/150متر3خواب/طبقه اول/وام دار
1 هفته پیش در لنگرود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
130,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فرصتی عالی برای سرمایه گذاری! واحدی خوش ساخت با موقعیت بی نظیر ❤️
کد: 2238
✅ متراژ: 150
✅3 خواب
✅ سال ساخت 1404
✅ درب ضدسرقت
✅ طبقه1
✅تحویل پایان شهریور
✅ قابلیت جذب وام 880 میلیونی
✅ قابلیت رهن2میلیارد
✅ دسترسی راحت
✅نورگیر
✅ ویو بینظیر
《به دلیل نوسانات قیمت استعلام گرفته شود》
املاک پلاک؛ آرامش در خرید، اطمینان در انتخاب
با ما محدودیت ها را کنار بگذارید
مشاوره تخصصی رایگان در اختیار شماست ✅
«فایل های مشابه نیز در دسترس هستند؛ برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.»
خونت و با پلاک بگیر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت