تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش 3 خواب 175 متری

پیش فروش 3 خواب 175 متری

2 روز پیش در کشاورزی

متراژ
175
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,657,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
3 خواب 3 مستر
175 متر
دو کله
طبقه اول
آپارتمان همکف دارد
تحویل دی ماه
مشاور امین شما شفیعی