ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پیش فروش آپارتمان 150متری اتش نشانی گذر16
پیش فروش آپارتمان 150متری اتش نشانی گذر16
1 هفته پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
123,333,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
150متری 3خواب
✔️تحویل:8ماه ♦️مرحله: تاسیسات
✔️مستر ♦️مطبخ
✔️روف گاردن(بام سبز)♦️اسانسور تا بام
✔️کلوزت♦️لابی 30متری
✔️پنجره قدی با نورگیر سرتاسری
✔️نما و مشاعات سنگ ♦️طراحی نما مدرن
✔️انباری+ پارکینگ اختصاصی + مهمان
✔️پیش پرداخت:60درصد( الباقی اقساط طی مراحل)
✔️لوکیشن: اتش نشانی(گذر16 متری)
✔️سازنده خوش نام و قابل استعلام
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک مرادی شعبه۱
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت