تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش آپارتمان 76متری بر خیابان

پیش فروش آپارتمان 76متری بر خیابان

1 هفته پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
76
ساخت
1404
قیمت کل
‏1,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏23,684,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕هوالرزاق

پیش فروش واحد های 50الی 150متری در منطقه همت

بامشاوره صحیح به ملک دلخواه خود برسید

⭕دارای دوخواب
⭕تراس بزرگ
⭕سالن مربع و خوش نقشه
⭕برخیابان اصلی
⭕طبقه های یک /دو/سه موجوده

شرایط پرداخت
⭕پیش پرداخت 1800
⭕الباقی اقساط یک ساله
⭕درصورت کمبود نقدینگی واحد 400توسط املاک رهن داده میشود.
⭕قیمت کل 3450
_____________________________________
کارشناس فروش ومشاوره ملکی: آقای محمدیان