تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهپیش فروش مغازه 14 متری با مالکیت

پیش فروش مغازه 14 متری با مالکیت

2 هفته پیش در صومعه سرا

متراژ
14
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏4,340,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏310,000,000 تومان
سلام و عرض ادب
یک باب مغازه 14 متری
لوکیشن خیابان بیژن حقیری اول محسن پور
بدون قناص
با ورودی مناسب
اقساط مناسب و توافقی
سارنده کاملا معتبر
جهت بازدید و فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید
----------------------------------------------------------------------
آدرس دفتر:صومعه سرا خیابان بیژن حقیری مشاور املاک میعاد احمدزاده