تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش/واحد 95 متری/قیمت مناسب/مرکز شهر

پیش فروش/واحد 95 متری/قیمت مناسب/مرکز شهر

1 هفته پیش در کاروانسرابر

متراژ
95
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
«پیش فروش واحد های 75 و 95 متری در مرکز شهر»
«خیابان امام خمینی»
«بسیار خوش نقشه و با نورگیر فوق العاده»
«آپارتمان 8 واحده»
«کلا یک واحد 75 متری و دو واحد 95 متری موجوده»
«پارکینک ها تامین و قید در سند»
«واحد ها بالکن دارند»
«آسانسور داره»
«سازنده ی خوب و معتبر»
«تحویل تا مهر»
«واحد های 95 متری هر متر 86 میلیون تومان، واحد های 75 متری هر متر 88 میلیون تومان»
«شرایط پرداخت مناسب»
برای اطلاعات بیشتر یا بازدید ملک، تماس حاصل فرمایید
⚡ملک خود را از هر قیمتی در لاهیجان از ما بخواهید ⚡
املاک یاس بهترین مشاور شما در حوزه ی خرید و فروش ملک