تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیش فروش147متر سه خواب برجH2/ پهنهF/ منطقه 22

پیش فروش147متر سه خواب برجH2/ پهنهF/ منطقه 22

16 ساعت پیش در سرو آزاد

متراژ
147
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏8,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,680,000 تومان
طبقه
19
تعداد کل طبقات
بیشتر
با سلام و عرض ادب

✅واحد 147 متری دو خواب برج H2
✅واحد جنوبی بدون مشرف هست
❇️ویو ابدی باغ گیاه شناسی
✅فروش به صورت قیمت قطعی
✅تسویه کامل دفترچه دار
✅تحویل داخل دفترچه 1408
------------------------------------
⚜️ مسکن بزرگ رویال چیتگر ⚜️

مشاور و همراه شما : قائدی