تائید
فروش مسکونیآپارتمانپیشنهاد ویژه واحد بازسازی شده شخصی ساز

پیشنهاد ویژه واحد بازسازی شده شخصی ساز

20 ساعت پیش در بندرعباس

متراژ
68
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,411,000 تومان
طبقه
1
. هوالرزاق
✨معاملات ملکی آکو✨
♦️درود بیکران
با آرزوی توفیق و سربلندی در مسیر خانه دار شدن شما عزیزان

سهرابی هستم کارشناس تخصصی املاک و مستغلات

♦️لطفا کد فایل را در زمان تماس اعلام نمائید.
کد فایل :121

✅️ فروش واحد 68 متری دو خواب واقع در شهرک نور

⚜️ پرده های نو شیک

⭕ مشتری گرامی با هر بودجه ای و هر سلیقه ای که دارین ملک مد نظرتون رو دارم کافیه همین الان با من تماس بگیرید

⚖️️نگارش و تنظیم قرارداد با نظارت وکیل پایه یک دادگستری و کارشناسان مجرب مجموعه

دپارتمان ملکی آکو
✅️️آدرس ما:
️شعبه مرکزی:خیابان داماهی، نبش گوهران 18
شعبه(2): خیابان دانشگاه،بلوار پرفسور خشنودی️