ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
پیلوت 250متری مبله سنددار نزدیک جنگل
پیلوت 250متری مبله سنددار نزدیک جنگل
1 هفته پیش در محمودآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
14,000,000 تومان
کولر گازی
کد 58
ویلا جنگلی
250زمین
150بنا
دوخواب
مبله
انشعابات نصب
نصبیجات نصب
سندتکبرگ
شهرک باگیت نگهبانی 24ساعت
معاوضه باخودرو
اسکان رایگان جهت بازدید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت