تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیچالوس پالوجده،فروش/معاوضه زمین 505 متری

چالوس پالوجده،فروش/معاوضه زمین 505 متری

1 سال پیش در چالوس

قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬851٬000 تومان
چالوس هفده شهریور، فروش/ معاوضه زمین 505 متری دور محصور
.
#معاوضه با آپارتمان در چالوس و نوشهر
.
جهت ملک شرقی غربی
.
کوچه بن بست ویلایی نشین
.
از دو مسیر پالوجده و آیت الله غفاری دسترسی دارد

آدرس دفتر املاک قصر شمال:

چالوس هفده شهریور رینگ 45 متری، نرسیده به نانوایی بربری، کوی زیتون،املاک قصر شمال.