تائید
فروش مسکونیآپارتمانچند مورد تک واحدی نوساز بدون نصبیات ولیعصر و بهشت

چند مورد تک واحدی نوساز بدون نصبیات ولیعصر و بهشت

1 روز پیش در اسفراین

متراژ
135
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏8,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,555,000 تومان
طبقه
2
135متری (متری 60میلیون)
تک واحدی
بدون نصبیات
پکیج نصب
سقف کناف
طبقه دوم
آسانسور
پارکینگ اختصاصی
نورگیری از دوسمت(کل خونه و اتاق ها تو نور)
فوق العاده خوش نقشه
کف سرامیک درجه یک
__________
مورد دوم:
110متری متری(68میلیون)
خیابان بهشت 10
مورد سوم :
129متری (متری 52)
خیابان نگار
تک واحدی
نصبیات کامل
پکیج نصب
سقف کناف
طبقه دوم و اول
پارکینگ اختصاصی
نورگیری از دوسمت(کل خونه و اتاق ها تو نور)
فوق العاده خوش نقشه
________________
مورد چهارم:
دهخدا(بهشت غربی)
144 (متری 54میلیون)
جهت بازدید و مشاوره تماس بگیرید
املاک نوید ولیعصر 21
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور صلح جو املاک نوید ولیعصر ۲۱