تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهارباغ بالا آپارتمان 3خواب نوساز حیاط اختصاصی

چهارباغ بالا آپارتمان 3خواب نوساز حیاط اختصاصی

2 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
227
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏64,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏284,008,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
کلید خانه رویایی شما در چهارباغ بالا!
آپارتمان 227 متری صفر همکف با حیاط اختصاصی دلباز.

⚜️ امکانات و ویژگی ها:
✅ 3 خواب بزرگ
✅ کف سنگ مرغوب
✅ تک واحدی برای آرامش بیشتر
✅ دوطرف نورگیر با پنجره های تمام قد
✅ فول امکانات مدرن
✅ 2 پارکینگ اختصاصی
✅ دسترسی عالی به مترو و مراکز خرید

⭐️ این آپارتمان با نقشه ای بی نظیر و نور مستقیم، تجربه ی زندگی ایده آل را برای شما رقم می زند.
مبلغ قابل مذاکره در جلسه نهایی.

⚠️ توجه: از همکاری با مشاورین املاک معذوریم.

برای هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً از طریق چت دیوار اقدام کنید
یا با مشاور خود (قضاوی) تماس بگیرید.