تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهارخواب خاص/فرصت طلایی در قلب بهشت بندر

چهارخواب خاص/فرصت طلایی در قلب بهشت بندر

10 ماه پیش در بندرعباس

متراژ
390
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
26٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬205٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
بهشت بندر ، یکی از خوش دسترس ترین و دنج ترین لوکیشن های بندرعباس
390 متر خاص برای خاص پسندها
واحدی متفاوت، قابل بحث از هر زاویه
چهار خواب بزرگ (3 مستر)
نقشه ی مهندسی شده با تفکیک فضایی دقیق
آشپزخانه کثیف و تمیز
نورگیر کامل
سقف بلند و طراحی آماده برای اجرا با سلیقه شخصی.
ساختمان کم واحد شیک و آرام
انتخاب مطمئن برای خرید سودآور و سکونت باکلاس

عرفان دامود | مشاور معتمد مالک
تماس برای بازدید واقعی | فرصت محدود است

املاک الماس آبی
اتوبوسرانی جنوبی نبش کوچه جنت
راه در جهان یکی ست و آن راه راست ست