تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهارواحده همکف دو کله موقعیت عالی 78 متری

چهارواحده همکف دو کله موقعیت عالی 78 متری

1 هفته پیش در سپیدار

متراژ
78
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,487,000 تومان
سرامیک
فروش چهارواحده همکف 78 متری دو خوابه تمیز
با قدرالسهم و ارزش ملکی بالا
ملک دو کله با نورگیری عالی
پارکینگ مسقف درب کرکره ابی ریموتی اختصاصی
آشپزخانه فول با کابینت با کابینت MDF هود لمسی گاز صفحه ایی سینک ظرفشویی
کف سرامیک
بدنه واحد کاغذ دیواری
هر دو خواب کمد دیواری
ملک تخلیه با قابلیت 600 میلیون رهن
☎️ جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک کریمپور سپیدار جنب بانک تجارت

✅فروش چهارواحده همکف 75 متری بلوار ایمان تمیز بدون خرج
✅فروش آپارتمان تکواحده 150 متری سه خوابه اوکس ساخت 1400طبقه اول بلوار ایمان
✅فروش آپارتمان تکواحده 220 متری لوکس ساخت 1400 بلوار ایمان
✅فروش آپارتمان 140 متری سه خوابه ساخت 1405 نوساز کلید اول
✅فروش آپارتمان 135 متری سه خوابه ساخت 1400
✅فروش آپارتمان 95 متری دو خوابه ساخت 95
✅فروش آپارتمان 75 متری بدون پارکینگ دو مورد