تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهارواحده همکف گلشاد 10

چهارواحده همکف گلشاد 10

2 روز پیش در پردیس ۲

متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏303,333,000 تومان
باسلام
چهارواحده طبقه همکف 60متری
دوخواب تمیز
رنگ امیز شده
کابینت فلزی درب ام دی اف نو
انشعاب برق وگاز سازمانی
اب صلواتی
مستاجر تا برج 5دارد 80میلیون رهن هست
بازدید بعداز ظهر میباشد
برای اطلاعات بیشتر بامشاوراملاک بهرام
پردیس خیابان اصلی گلزار نبش بینش 1