تائید
فروش مسکونیآپارتمانچهارواحدی / طبقه همکف / چهار درب مجزا

چهارواحدی / طبقه همکف / چهار درب مجزا

3 هفته پیش در صد دستگاه

متراژ
70
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,000,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
. ⚜️گروه مشاورین املاک شیخ زاده⚜️

✨️ مشاوره تخصصی امور ملکی شما تماس 24 ساعته ✨️

◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
قابل توجه همشهریان عزیز فروش آپارتمان واقع در صد دستگاه و فرصت ایده عال جهت سرمایه گذاری و سکونت

مشخصات ملک :

1. چهارواحدی 70 متری

2. خوش نقشه و سالن دلباز

3. دارای چهار درب مجزا و جای پارکینگ مشخص

4. نورگیری و پرده خوری بی نظیر

5. و...

❌️ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید❌️

◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆

✅اگر به دنبال رهن یا فروش ملک خود هستید ولی هنوز نتیجه نگرفتید و یا پیگیر واحد برای خرید یا رهن و اجاره هستید ما آرشیوی کامل از واحد های باهنر و صددستگاه را موجود داریم.

مشاور شما : قائدی