تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاکاخ ویلا 800 متری /سند ششدانگ/استخر/پلاک یک جنگل

کاخ ویلا 800 متری /سند ششدانگ/استخر/پلاک یک جنگل

1 روز پیش در چمستان

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
800 متر مربع
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,250,000 تومان
ذهن زیبا زندگی زیبا می سازد

کد 0015

✅️ متراژ زمین 800 متر
✅️متراژ بنا 300متر
✅️سند ششدانگ
✅️شهرک برند
✅️انشعابات نصب

شهرکی برند با نگهبانی 24 ساعته

❤️مناسب جهت سرمایه گذاری
❤️دسترسی عالی
❤️ مراکز تفریحی دریاچه الیمالات،لاویج،پارک جنگلی،واز

❤️ اقساط بلند مدت بدون بهره

❤️عضو اتحادیه املاک صدور کد رهگیری
❤️ اقساط 10 ماهه بدون بهره بانکی و سود
❤️اسکان رایگان جهت خرید برای مشتریان عزیز
❤️معاوضه با ملک و ماشین هم انجام می شود

همین حالا تماس بگیرید❤️