تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارخانه ریخته گری با جواز پایتخت

کارخانه ریخته گری با جواز پایتخت

9 ساعت پیش در شریف‌آباد

2
متراژ زمین
1500
سال
1400
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,333,000 تومان
سند اداری
دارد
✅✅زمین 1500 متر
✅✅سوله 600 متر ارتفاع بلند جرثقیل خور
✅✅جواز صنایع تهران
✅✅گاز 65G
✅✅برق 50 آمپر
✅✅اداری 40 متر
✅✅نگهبانی 50 متر
✅✅زون ریخته گری
✅✅داخل شهرک صنعتی
✅✅پایتخت