تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارخانه صنعتی فوق العاده در اهر

کارخانه صنعتی فوق العاده در اهر

2 هفته پیش در اهر

متراژ
4000
ساخت
1395
اتاق
+4
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,500,000 تومان
✨✨ بنام یگانه معمار هستی ✨✨

✨✨ املاک آراز معرف بهترینها ✨✨
⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️⬅️

✅4000متر زمین با 1200 متر زیر بنای صنعتی و دفتری
✅دو سالن مجزا
✅(600 متری و 400 متری)
✅اتاق های نگهبانی و کارگران
✅اتاق های دفتری و مدیریت و فضای روف گاردن
✅دو کله با دو ورودی مجزا
✅بر جاده اصلی تبریز به اهر
✅ در مجاورت دانشگاه آزاد و شهرک صنعتی اهر
✅طول و عرض فوق العاده ملک
✅سند ششدانگ
✅ آب و برق و گاز (صنعتی)
✅دو حلقه چاه
⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️*⬅️
⏪⏪توضیحات بیشتر تماس لطفاً ⏪⏪
⏪⏪املاک آراز فرشته جنوبی⏪⏪