تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارخانه صنعتی چناران ،سوله شهرک صنعتی

کارخانه صنعتی چناران ،سوله شهرک صنعتی

3 روز پیش در چناران

متراژ
879
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,441,000 تومان
باعرض سلام

◀️◀️سوله حدود 879مترمربع
✅تمام مسقف
✅واقع درفازغذایی چناران
✅پایه های کنار 8 متر
✅وسط سوله حدود 10متر
✅قابلیت نصب جرثقیل سقفی
✅انشعابات همه تحویل می گردد
✅موقعیت 2نبش وعالی
⬅️⬅️ موارد مشابه با متراژ مختلف موجود است ✅ متشکرم...
املاک سراسری محمدنیا
◀️آدرس دفتر شعبه یک مشهد بلوار طرحچی (خین عرب)
◀️◀️شعبه دو ورودی فاز یک شهرک صنعتی چناران