تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریکارگاه صنعتی بر جاده تهران با کلیه مجوزها

کارگاه صنعتی بر جاده تهران با کلیه مجوزها

1 سال پیش در اراک

متراژ
2500
ساخت
1395
اتاق
2
قیمت کل
58٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬400٬000 تومان
سند اداری
دارد
✅️2500متر زمین 800متر سوله صنعتی کرن سنگین
✅️ 550آمپر برق گاز صنعتی آب و ...
✳️ 8هزارمتر چاردیواری قدیمی با مجوز ساخت 4هزارمتر سوله وتاسیسات صنایع و چاه مجوز دار برای برداشت آب
ستدتک برگ
✅️ سوله وکارگاه های صنعتی در شهرک صنعتی وخیابان هواشناسی
✅️ چند قطعه زمین صنعتی با کاربری صنعتی
در قطعات 2تا7هزارمتری
✅️ کاربری زمین ها صنعتی است

✅️ املاک هاشمی ✅️
دارای قویترین فایلینگ املاک در جاده تهران
زمین و سوله در روستاهای جاده تهران با قیمتهای متنوع موجود است

✅️ پلاک به پلاک منطقه را باما جستجو کنید