تائید
فروش مسکونیآپارتمانکاشانی پژوهنده مجاهد کبیر بنفشه ها 66متر 2خ

کاشانی پژوهنده مجاهد کبیر بنفشه ها 66متر 2خ

6 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
66
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏189,393,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
❗فوری فروشی فروشنده واقعی ❗
✅66متر 2خ
✅4طبقه 2واحدی کلا 8واحد
✅بازسازی کامل
✅نما سنگ
✅غرق در آفتاب
✅نقشه استثنایی
✅طبقه اول
✅محلیتی فوق العاده واقع در بهترین خیابان منطقه
✅سند تکبرگ
❗فوری فوری ❗
✅در ضمن واحد مبلغ یک میلیارد تومان تا بهمن ماه در رهن مستاجر می باشد که این رقم از مبلغ کل کسر گردیده است❗