تائید
فروش مسکونیآپارتمانکامرانیه / 400 متر / 4 خواب مستر / نوساز مدرن

کامرانیه / 400 متر / 4 خواب مستر / نوساز مدرن

16 ساعت پیش در کامرانیه

متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏240,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏600,000,000 تومان
طبقه
5
واقع در یکی از بهترین فرعی های کامرانیه
محیطی دنج و آرام

400 متر، 4 خواب مستر
سالن وسیع و یک دست با چیدمان پذیری بالا
تفکیک مناسب فضای نشیمن و خواب ها

تراس عمیق و قابل چیدمان
چشم انداز باز با حریم مناسب

نورگیری عالی در فضاهای اصلی

آشپزخانه اصلی فول فرنیش میله با طراحی مدرن
مطبخ مجزا فرنیش شده در کنار فضای اصلی
لاندری مستقل

کلوزت روم در تمامی مسترها

4 پارکینگ سندی

لابی مجلل با ارتفاع سقف بلند و لابی من 24 ساعته
فول مشاعات هتلینگ
تیم خدمات مقیم در ساختمان

سند بدون ریشه

جهت هماهنگی بازدید تماس بگیرید.