تائید
فروش مسکونیآپارتمانکامرانیه جنوبی 102 متر تکواحدی نور شمال و جنوب

کامرانیه جنوبی 102 متر تکواحدی نور شمال و جنوب

18 ساعت پیش در فرمانیه

متراژ
102
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏215,686,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
5 طبقه تکواحدی طبقه اول
102 متر 2 خوابه
غرق نور از شمال و جنوب
8 متر انباری سندی
سند تک برگ شخصی
بسیار شکیل و خوش نقشه
و.....

مشاور امین شما : صادقی
تماس از 9صبح تا 23