تائید
فروش مسکونیآپارتمانکامرانیه نوساز مدرن 260 متر کلید نخورده 3 پارکینگ

کامرانیه نوساز مدرن 260 متر کلید نخورده 3 پارکینگ

1 روز پیش در کامرانیه

متراژ
260
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏168,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏646,153,000 تومان
طبقه
5
تاپ ترین فرعی کامرانیه

260 متر 3 خواب 1 مستر
ابعاد خواب ها بزرگ با کمد دیواری سرتاسری
پنجره ها قدی از کف تا سقف
نورگیر از شمال و جنوب
سالن یکدست بدون ستون
نشیمن مجزا
17 متر تراس قابل چیدمان
آشپزخانه فول فرنیش نف
ارتفاع سقف 3.80 متر
متریال لوکس
مطبخ
لاندری

لابی مجلل + لابی من تمام وقت
2 لاین آسانسور 13 و 8 نفره
استخر سونا جکوزی فعال
اجتماعات با تمام تجهیزات
روف گاردن چهار فصل
3 پارکینگ باکس
سرایدار و خدمه مقیم

سند تک برگ آماده - ملک شخصی و بدون ریشه

شهریار شاه ورائی
مسکن کلید
تماس از 8 صبح تا 12 شب