تائید
فروش مسکونیآپارتمانکاوه/94متر آپارتمان/2خواب/غرق نور

کاوه/94متر آپارتمان/2خواب/غرق نور

3 روز پیش در رحیم‌آباد

متراژ
94
ساخت
1394
قیمت کل
‏6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,936,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️پلان بینظیر ژورنالی با سالنی مربعی شکل ایده ال خانمهای با سلیقه؛ مناسب چیدمان متنوع

✅️ 94 متر آپارتمان شیک
✅️ سالن خوش نقشه قابل چیدمان
✅ ️واحد غرق در نور(جنوبی)
✅️ طبقه5از6
✅️ در ساختمان مهندسی ساز

✅ کد فایل. 531

امکانات : آسانسور ـ انباری ـ پارکینگ ـ تراس قدی

مزایا : متریال مرغوب ـ نورگیری عالی ـ نقشه ساخت ایده آل ـ مشاعات قوی ـ دسترسی آسان به خیابان اصلی ـ محیط آرام

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
⚜️ 1/300/000/000 تومان قابلیت اخذ وام روی سند⚜️
+
⚜️ 750/000/000 تومان قابلیت رهن ⚜️
⚜️(به عهده املاک )⚜️
=
⚜️ 4/900/000/000 تومان کلا پرداخت میکنید ⚜️

☎️‍☎️رفیعی ☎️‍☎️

‼️باهر بودجه و سلیقه ای درخدمت شما عزیزان هستیم ‼️

〰️〰️〰️〰️⚜️❇️ دپارتمان کارشناس ❇️⚜️〰️〰️〰️