تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاکد همکار / ویلای نقلی 220 متری

کد همکار / ویلای نقلی 220 متری

3 هفته پیش در کوچصفهان

متراژ
100
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏2,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,136,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅️خانه ویلایی 220 متری
✅️متراژ بنا 100 متر
✅️دو خواب
✅️دور دیوار
✅️درب آهنی
✅️بَر آسفالت
✅️امکان پارک 3 ماشین در حیاط
✅️300 متری اتوبان رشت به لاهیجان

✔️با ما آسوده معامله کن / مطمئن بساز✔️

✳️املاک مجلل با کادری مجرب و فرهنگی در خدمت شماست
✔️اعتماد شما اعتبار ماست✔️

‼️امنیت و آرامش در خرید را با ما تجربه کنید‼️

"عباسی"