ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
کد152/فاز2علوی/125متر/3نبش شمالی/ وام دار
کد152/فاز2علوی/125متر/3نبش شمالی/ وام دار
4 روز پیش در سهند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1405
قیمت کل
7,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
57,440,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✨ فراتر از یک واحد آپارتمان، خانه ای که رویاهایتان را قاب می گیرد. ✨
فاز 2 سهند – تعاونی 2 – علوی
در قلب منطقه ای رو به رشد، آپارتمانی 3 نبش شمالی با چشم اندازی بی بدیل و نورگیری سه گانه که هر روزتان را روشن می کند.
✅️ساختمانی کم واحد (6 واحدی، 2 واحد در هر طبقه)، نمادی از آرامش، امنیت و همسایگی ایده آل.
125 متر – رویایی و صفر
این واحد 125 متری، متراژی کافی برای آسایش شماست.
⭕️ صفر، کلید نخورده و تازه تحویل (ساخت 1405)
⚠️راحتی و ارزش افزوده در کنار هم:
پارکینگ اختصاصی
انباری جادار برای نظم بخشیدن
آسانسور مدرن برای دسترسی آسان
✳️400 میلیون تومان وام بانکی: آماده و بدون دردسر، مستقیماً از مبلغ کل کسر می شود.
100 میلیون تومان بابت سند نگه داشته می شود.
⚜️بوم نقاشی سلیقه شما:
این واحد فاقد نصبیات است؛ فرصتی استثنایی تا صفر تا صدِ دیزاین داخلی مطابق با سلیقه و دیدگاه منحصر به فرد شما اجرا شود.
✨️ دفتر فنی مهندسی سما سهند
به شما اطمینان می دهد که این واحد، تنها یک ملک نیست؛ بلکه فرصتی است برای شروع فصلی نو، با ارزش افزوده و کیفیتی پایدار.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک سما سهند۱
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :