تائید
فروش مسکونیآپارتمانکد8625 فروش تک واحدی کلید نخورده در بلوار اطبا

کد8625 فروش تک واحدی کلید نخورده در بلوار اطبا

2 هفته پیش در اطبا

متراژ
168
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,285,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
کد فروش :8625
فروش واحد لوکس تک واحدی
ساختمان 5 طبقه | 5 واحد
️ 3 خواب | متراژ 168 متر
پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم
️ کلید نخورده | آماده تحویل
قیمت پایه: متری 90میلیون

واحدی استثنایی، فرصت بازدید و خرید را از دست ندهید
آدرس دفتر : بندرانزلی غازیان بر اصلی بلوار اطبا محدوده میدان نخل مشاوره ملک املاک باشی